"Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne"

Kategoria: Kursy, staże

W projekcie "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne" bierze udział: 48-sobowa grupa uczniów, 4 nauczycieli (gastronomia) oraz 3 opiekunów.

Czytaj więcej: "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne"

Międzynarodowy dialog zawodowy - Erasmus+

Kategoria: Kursy, staże

W projekcie bierze udział: 10-sobowa grupa uczniów klas drugich kształcących w zawodach kucharz oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, 4 nauczycieli (2 fryzjerstwa i 2 gastronomii) oraz 1 opiekun. Uczniowie biorący udział w projekcie zgodnie z reformą kształcenia zawodowego, na tym etapie edukacji zarówno na poziomie technikum jak i zsz przygotowują się do egzaminu potwierdzającego zdobycie w zawodzie kwalifikacji T.6. "Sporządzanie potraw i napojów".

Czytaj więcej: Międzynarodowy dialog zawodowy - Erasmus+

Kurs baristyczny

Kategoria: Kursy, staże

W Polsce coraz szybciej rozwija się rynek kawowy i rośnie moda na spożywanie tego fantastycznego napoju!

Z każdym dniem powstaje coraz więcej lokali serwujących „małą czarną”,co wpływa na wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowany personel, który sprawie porusza się w świecie kawy. Jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym baristą, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Kurs baristyczny

Kurs stylizacji

Kategoria: Kursy, staże

Celem kursu jest zdobycie przez uczestników podstawowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania samodzielnej pracy na stanowisku fryzjer. Stylizacja – kreowanie wizerunku w dzisiejszych czasach stanowi nieodłączny element mody.

Czytaj więcej: Kurs stylizacji

Kurs „Przedłużanie i zagęszczanie włosów”

Kategoria: Kursy, staże

Fryzjerstwo to sztuka oparta na inwencji, wyobraźni, zdolności wizualizacji oraz umiejętności przepływania pomiędzy pomysłami. Fryzjerstwo to jednocześnie rzemiosło wymagające odpowiedniego warsztatu. Nawet najbardziej uzdolniony artysta powinien poznać techniki pracy i zdobyć umiejętności, dzięki którym będzie mógł stworzyć doskonałe dzieło.

Czytaj więcej: Kurs „Przedłużanie i zagęszczanie włosów”